bip-logo

Oficjalne otwarcie sali sportowej w Wielkich Radowiskach

Urząd Gminy w Dębowej Łące informuje o oficjalnym otwarciu sali sportowej w Wielkich Radowiskach i oddaniu jej do użytkowania. W otwarciu udział wzięli m.in. Przedstawiciele tut. Urzędu Gminy, Starostwa Powiatowego, Grona Pedagogicznego, Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, Kuratorium Oświaty, Rady Rodziców oraz Uczniowie. Ze względu na trwającą pandemię, zaproszeni goście zobowiązani byli do zachowania względów bezpieczeństwa w tym m.in. zachowania bezpiecznej odległości, dezynfekcji rąk oraz noszenia maseczek.

Zadanie obejmowało budowę sali sportowej z zapleczem socjalnym o powierzchni użytkowej 765,93 m2, budynek dwukondygnacyjny – nie podpiwniczony, bez poddasza użytkowego, konstrukcja sali ramowa z elementów prefabrykowanych, wypełniona murem z bloczków gazobetonowych marki 500 na spoinie klejonej, docieplona styropianem gr. 15 cm, konstrukcja części socjalnej murowana o stropach z płyt kanałowych, dach dwuspadowy ocieplony wełną mineralną gr. 200 mm z wyprawą zewnętrzną utwierdzoną do konstrukcji, instalacja wodno – kanalizacyjna oraz c.o. z piecem na olej opałowy o mocy ok. 280 kW, wentylacja mechaniczna i instalacja elektryczna.

Całkowita wartość robót budowlanych wyniosła : 3 167 110, 68 zł brutto. Zadanie dofinansowane zostało dzięki pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu województwa kujawsko – pomorskiego w łącznej kwocie 1 000 000,00 zł. Wybudowanie sali sportowej poprawi w dużym stopniu poziom wychowania fizycznego w szkole.

Nowo wybudowana sala sportowa
Nowo wybudowana sala sportowa. Zdj. Urząd Gminy
Przygotowanie do otwarcia
Przygotowanie do otwarcia. Zdj. Urząd Gminy
Podziękowania Pana Wójta
Podziękowania Pana Wójta. Zdj. Urząd Gminy
Przemowa Pani Dyrektor i Pana Wójta
Przemowa Pani Dyrektor i Pana Wójta. Zdj. Szkoła Podstawowa
Zgromadzeni Goście
Zgromadzeni Goście. Zdj. Szkoła Podstawowa
Skip to content