bip-logo

Webinar – wsparcie finansowe związane z Covid-19

W związku z wieloma pytaniami odnośnie możliwości uzyskania wsparcia finansowego związanego z gospodarczymi skutkami pandemii Covid-19, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy działający w ramach struktur Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaplanował na dzień 7.07.2020 r. ogólnodostępny webinar przedstawiający możliwości uzyskania przedmiotowego wsparcia. W celu dotarcia do jak najszerszego grona mikro i małych przedsiębiorców z województwa Kujawsko-Pomorskiego,  zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie na Państwa stronie internetowej (np. w dziale aktualności, bądź podstronie przeznaczonej dla przedsiębiorców) następującej informacji:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium pt. „Program wsparcia dla MŚP z województwa kujawsko – pomorskiego dotkniętych gospodarczymi skutkami pandemii” podczas którego zostaną przedstawione możliwości wsparcia w ramach funduszu wsparcia inwestycyjnego, którego celem jest m.in:

Wsparcie przedsiębiorców w zakresie tworzenia i poszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług, przez co ułatwienie stabilizacji funkcjonowania sektora MŚP w nowych warunkach gospodarczych wynikających z wystąpienia COVID-19;

Termin webinarium: 7 lipca 2020 r. godz. 10:00-11:30

Szczegółowe informacje dot. uczestnictwa w webinarium znajdują się w poniższym linku:

http://mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=253

http://mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=253
Skip to content